Stacja rozlutownicza 80W/24/230V
(Razem
5
oszacowanie)
Produkt
Pełny opis
Sprawdź dostępność
Opis
Marka:
Donoci
Sprzedawca:
Liderlamp
Inne produkty z kategorii elektronarzędzia
Zniżka
Multimetr 3xAAA
TOP
Uni-T - Światłomierz 3xAAA
TOP
Uni-T - Próbnik z wyświetlaczem LCD 2xAAA IP65
Zniżka
Uni-T - Tester kabli 9V
Uniwersalny tester komponentów 300 mAh
Fieldmann - Bezprzewodowy pistolet do klejenia na gorąco 4V 1500 mAh
Inne produkty producenta Donoci
LED Ściemnialny reflektor LAHTI MINI LED/9W/230V 3000K CRI 90 czarny
P72 - Wtyczka prosta 230V/16A